Fri, Nov 20
Restaurant Skyttehuset
”Vildt aften” Fredag 20. november kl.18.30
Del
Tue, Nov 10
Restaurant Skyttehuset
Mortens Aften 10. november 2020
Del
Wed, Oct 28
Restaurant Skyttehuset
Lone Kühlmann Vi bliver ikke yngre – fat det! Onsdag den 28. oktober kl. 18.00
Del
Fri, Oct 23
Restaurant Skyttehuset
Lune Carlsen - Fredag 23. Oktober kl. 18.00
Del
Fri, Oct 16
Restaurant Skyttehuset
”Alsace aften”
Del
Fri, Oct 09
Restaurant Skyttehuset
Intim koncert m/Ida Corr
Del
Thu, Sep 10
Restaurant Skyttehuset
"Skaldyrsaften"
Del
Thu, Sep 03
Restaurant Skyttehuset
Intim koncert med Lis Sørensen
Del
Fri, Aug 21
Restaurant Skyttehuset
”En aften i Norditalien”
Del
Sun, Jun 14
Restaurant Skyttehuset
Søndagsmatiné og sønderjysk kaffebord
Del
Sun, Jun 07
Restaurant Skyttehuset
Søndagsmatiné og sønderjysk kaffebord
Del
Thu, Mar 12
Grejs Kulturcenter
UDSOLGT - Koncert med Tørfisk i Grejs Kulturcenter
Del
Wed, Mar 11
Restaurant Skyttehuset
Musikalsk foredrag med Birthe Kjær
Del
Tue, Mar 10
Restaurant Skyttehuset
Musikalsk foredrag med Birthe Kjær
Del
Sun, Mar 08
Restaurant Skyttehuset
Søndagsmatiné og sønderjysk kaffebord
Del
Tue, Feb 25
Restaurant Skyttehuset
Lev – Styr Vreden - Foredrag med Charlotte Bøving
Del
Fri, Feb 21
Restaurant Skyttehuset
UDSOLGT "Elev aften"
Del
Wed, Feb 19
Hotel Bredehus
Blind Tillid!
Del
Wed, Jan 29
Hotel Bredehus
Sangaften m/Riis og Jønsson
Del
Thu, Jan 23
Restaurant Skyttehuset
Dansk Slagerparade 2020
Del
Fri, Jan 17
Restaurant Skyttehuset
Julefrokost i Januar?
Del
Tue, Dec 31
Nytårsmenu ud af huset
Årets Nytårsmenu - Kommer fra Skyttehuset / Hotel Bredehus / Lindved Sognegaard
Del
Sat, Dec 14
Lindved Hallen
(UDSOLGT) JULEFROKOST 2019 MED KANDIS OG LUNE CARLSEN
Del
Tue, Dec 10
Restaurant Skyttehuset
Julehygge
Del
Tue, Dec 10
Restaurant Skyttehuset
Julehygge
Del
Sun, Dec 08
Restaurant Skyttehuset
SØNDAGS JULEFROKOST 2019 kl.13.00
Del
Sat, Dec 07
Restaurant Skyttehuset
JULEFROKOST MED DET HELE kl. 18.30
Del
Fri, Dec 06
Restaurant Skyttehuset
JULEFROKOST MED DET HELE kl. 18.30 (UDSOLGT)
Del
Sun, Dec 01
Restaurant Skyttehuset
SØNDAGS JULEFROKOST 2019 kl.13.00
Del
Fri, Nov 29
Restaurant Skyttehuset
JULEFROKOST MED DET HELE kl. 18.30
Del
Sat, Nov 23
Hotel Bredehus
Julefrokost med Lune Carlsen (UDSOLGT)
Del
Thu, Nov 14
Restaurant Skyttehuset
Kvindeaften m/Gitte Hornshøj
Del
Sun, Nov 10
Restaurant Skyttehuset
Mortens Aften
Del
Fri, Nov 08
Hotel Bredehus
Mortens Aften
Del
Wed, Oct 30
Hotel Bredehus
Sangaften m/Riis og Jønsson
Del
Fri, Oct 25
Restaurant Skyttehuset
Intimkoncert m/Sko og Torp
Del
Wed, Oct 23
Restaurant Skyttehuset
Visesangaften m/Søren Riis
Del
Thu, Oct 10
Hotel Bredehus
UDSOLGT - Foredrag m/Jens Jacob Tychsen alias Hr. Weyse fra Badehotellet
Del
Wed, Oct 09
Hotel Bredehus
UDSOLGT - Extra forestilling - Foredrag m/Jens Jacob Tychsen alias Hr. Weyse fra Badehotellet
Del
Thu, Oct 03
Lindved Sognegaard
Foredrag m/Thomas Evers Poulsen
Del
Thu, Sep 26
Hotel Bredehus
UDSOLGT - Koncert m/Tørfisk
Del
Thu, Sep 05
Lindved Sognegård
COUNTRY AFTEN MED JOHNNY HANSEN
Del
Wed, Sep 04
Hotel Bredehus
Hit med Banko m/Amin Jensen
Del
Fri, Aug 30
Restaurant Skyttehuset
Musikalsk foredrag m/Ivan Pedersen
Del
Sun, Jun 30
Hotel Bredehus
Pinsebrunch (1)
Del
Fri, Jun 28
Restaurant Skyttehuset
Skaldyrsaften
Del
Sun, Jun 23
Hotel Bredehus
Sankt Hans Hotel Bredehus
Del
Sun, Jun 23
Restaurant Skyttehuset
Sct. Hans i Skyttehushaven
Del
Sun, Jun 09
Hotel Bredehus
Pinsebrunch
Del
Sun, Jun 09
Restaurant Skyttehuset
Se pinsesolen danse over Vejle Fjord - Søndag 09. Juni kl. 09.00 til kl. 13.00
Del
Thu, Jun 06
Lindved Sognegaard
VISEAFTEN
 MED THOMAS KJELLERUP
Del
Wed, May 29
Restaurant Skyttehuset
Omkring et flygel m/Ole Peter Jørgensen og Søren Riis
Del
Wed, May 22
Restaurant Skyttehuset
Mad med rytmer - Onsdag 22. Maj kl. 18.00
Del
Thu, May 16
Restaurant Skyttehuset
Piano Night Sigurd Barrett og Esben Just
Del
Sat, May 04
Hotel Bredehus
Viser og sjove historier v/Erik Grip og Søren Krogh
Del
Fri, Apr 12
Restaurant Skyttehuset
Jazzaften m/Lone Boyd og Boyd on Bacharach Band
Del
Fri, Mar 15
Restaurant Skyttehuset
Bob Dylan fortolkninger af Dissing og Las
Del
Wed, Mar 13
Hotel Bredehus
Christian Bøving - et foredrag med kant.
Del
Fri, Feb 08
Hotel Bredehus
Lune Carlsen UDSOLGT
Del
Tue, Feb 05
Restaurant Skyttehuset
Syng - Med arrangement med Kai Normann Andersen viser UDSOLGT
Del
Sun, Feb 03
Restaurant Skyttehuset
Fest- og bryllupsinspirationsdag
Del
Fri, Feb 01
Restaurant Skyttehuset
WINEMAKERS DINNER
Del
Wed, Jan 30
Restaurant Skyttehuset
Søs Egelind – Slip Humoren løs
Del
Tue, Jan 29
Hotel Bredehus
Søren Pind - Anekdoter fra et langt liv i politik
Del
Thu, Jan 24
Restaurant Skyttehuset
DANSK SLAGER PARADE 2019 - kl. 12.00 og kl. 18.00
Del
Wed, Jan 16
Hotel Bredehus
Sangaften m/Riis og Jønsson
Del

© Copyright 2020 Billetkøb.dk . All Rights Reserved - Email: info@billetkøb.dk